Machete din carton - Forum

Căutare avansată  
Pagini: [1]   Mergi Jos

Autor Subiect: Evaluare Group Build 2014  (Citit de 14157 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Wittman40

  • Moderator
  • Modelist
  • Mesaje postate: 1525
Evaluare Group Build 2014
« : 02-09-2014, 10:34:51 »

Am ajuns la finalul acestei constructii in grup asadar, celor care au participat la acest eveniment ii multumesc si felicit pe cei care au reusit sa termine machetele. Saptamana acesta o sa ma ocup de evaluarea lucrariilor si o sa fac diplomele. Sincer m-asi fi bucurat sa termine toata lumea machetele dar stiu ca avem si multe alte probleme care ne da peste cap planurile. Toti membri inscrisi sunt castigatori si toti o sa aiba diplome nominalizate, asadar va rog sa ma ma caute in privat si sa-mi confirme numele corect si adresa email, sau adresa  de corespondenta unde sa va trimit diplomele.
Toata stima si multumiri inca odata Janos
memorat

Calin

  • Modelist
  • Mesaje postate: 439
Re: Evaluare Group Build 2014
« Răspuns #1 : 02-09-2014, 20:53:11 »

Sincer eu regret ca nu am reusit sa termin modelul, dar din pacate kitul avea prea multe defecte si nu iesea asa cum voiam eu asa ca am cam renuntat la el.. :'(  Oricum, foarte buna ideea cu group-buildul si felicitari pentru organizare
memorat

TinTin

  • Modelist
  • Mesaje postate: 183
Re: Evaluare Group Build 2014
« Răspuns #2 : 02-10-2014, 21:34:18 »

 :14: LA acest Group Build se mai dau rezultatele(clasament)?Cu stima! :14:
memorat

Wittman40

  • Moderator
  • Modelist
  • Mesaje postate: 1525
Re: Evaluare Group Build 2014
« Răspuns #3 : 02-10-2014, 21:37:59 »

Scuze de intarziere, am facut analiza si pe sambata pun evaluarea.
memorat

Wittman40

  • Moderator
  • Modelist
  • Mesaje postate: 1525
Re: Evaluare Group Build 2014
« Răspuns #4 : 04-10-2014, 17:12:40 »

Am reusit sa facem totusi aceasta constructie in grup, m-am bucurat ca s-au inscris asa multi, din pacate, doar trei machete sau finalizat, dar ce sa facem asta e viata.
SORRY76 - Alegere buna, si fiind un modelist bun, asteptam sa fie mult mai bine facut, dar ma bucur ca totusi ai reusit sa-l termini. Felicitari!
Florin77 - este o lucrare perfecta, este identic ce da kitul, nu spun ca nu se putea face niste modificari in anumite parti sa fie mult mai real, dar este foarte reusita si foarte curat lucrat. Felicitari!
Tin Tin - Sincer spus este cea mai placuta lucrare pentru mine personal, avioanele lasa de discutat, dar ce mi-a placut este IDEEA SI REZULTATUL. Felicitari!
Multumesc mai ales participantilor si felicitari tuturor. Am o mica remarca de facut la Rafael, LUCRARE PERFECTA SI CEA MAI BUNA ce am avut in concurs, MARE PACAT CA NU L-AI TERMINAT, sper ca vei termina caci e pacat ca ai lucrat atata cu ea si nu ne arati macheta finalizata.

Multumesc inca odata pentru toata lumea.
memorat

SORY1976

  • Vizitator
Re: Evaluare Group Build 2014
« Răspuns #5 : 04-11-2014, 21:37:51 »

Multam man dar am lasato pe tinjeala si accept criticile cu mare placere pentru ca ai dreptate
memorat
Pagini: [1]   Mergi Sus