Machete din carton - Forum

Căutare avansată  
Pagini: [1]   Mergi Jos

Autor Subiect: Voluntari pentru proiect macheta  (Citit de 814 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

marianmadalin32

  • Modelist
  • Mesaje postate: 2
Voluntari pentru proiect macheta
« : 15-04-2022, 09:50:58 »

Doar pentru Bucuresti. Vreau sa fac o macheta, o structura a unui aparat de zbor de mari dimensiuni. Pentru acest demers, m-au ajutat mai multe firme sub forma de sponsorizare (gratuit) cu material, servicii, unelte, auxiliare etc... Intrebarea mea este: gasesc aici persoane serioase care sa se ofere ca voluntari pentru acest proiect si sa ma ajute cu asamblarea pieselor? Multumesc.
memorat

Calin

  • Modelist
  • Mesaje postate: 439
Re: Voluntari pentru proiect macheta
« Răspuns #1 : 15-04-2022, 15:11:58 »

Salut, mie mi se pare ceva interesant, daca poti da mai multe detalii, despre ce macheta este vorba? presupun ca va fi un model 1:1, locatia unde vom lucra, daca exista un program sau un termen pt finalizare, scopul pt care se realizeaza macheta si materialele, sau modul de lucru in care va fi confectionata.
memorat

marianmadalin32

  • Modelist
  • Mesaje postate: 2
Re: Voluntari pentru proiect macheta
« Răspuns #2 : 18-04-2022, 03:01:06 »

@Calin, stii sa lucrezi cu lemn si adeziv? Cu spatiul e o mica problema, cand rezolv, te anunt! E pentru o expozitie! Si da, avem termen limita de finalizare 3 luni! Nu stiu sigur ce va fi. Vedem ce iese!
memorat

Calin

  • Modelist
  • Mesaje postate: 439
Re: Voluntari pentru proiect macheta
« Răspuns #3 : 18-04-2022, 23:03:13 »

Am inteles, nu pot sa spun ca am practicat asta pana acum, dar in general sunt indemanatic la lucrurile practice. Nu spun sigur ca ma bag, pentru ca am si eu destule pe cap, pe plan personal, dar putem sa ne auzim pentru mai multe detalii, si daca am cum sa dau o mana de ajutor cu drag, nr meu e 0721452111 ne putem auzi la tel sau wapp, cand este concretizat ne putem auzi si vedem atunci, ce este de facut  :27:
memorat
Pagini: [1]   Mergi Sus