Machete din carton - Forum
Concursuri => Anterioare - Old contests => Concurs 2020 => Subiect creat de: dorin din 26-02-2021, 14:00:42
-
Incepem mai devreme anul acesta un concurs.Ce parere aveti?Asa de pandemie? :27:
-
:27: Asa avem timp pentru modele mai complexe. :)
-
Chiar ma gandeam zilele astea la un nou concurs... :)) :)) :))
-
Era si timpul. nu? Deja suntem in martie!
-
Din partea mea este ok :27:
-
Sper sa nu va speriati de mine, dar sant de acord si eu. Deja am ceva in "scafarlie" :)) :27:
-
In curand postam Regulamentul si ii dam drumul. :14: