Machete din carton - Forum

Machete in lucru => Vehicule civile => Subiect creat de: KTA din 18-12-2009, 01:58:29

Titlu: new holland
Scris de: KTA din 18-12-2009, 01:58:29
si urmatorul dupa lancer un tractor new holland cu presa claas quadrant :18:
Titlu: Re: new holland
Scris de: KTA din 18-12-2009, 02:24:32
si alte poze
Titlu: Re: new holland
Scris de: Profiler din 18-12-2009, 15:40:49
foarte fain! imi plac tractoarele, dar sunt putine in hartie
Titlu: Re: new holland
Scris de: DragosP din 18-12-2009, 22:16:01
E chiar simpatic . Trebuie sa fii totusi mai atent cand vopsesti canturile rotilor. Ce scara e , cumva 1:100 ?
Titlu: Re: new holland
Scris de: KTA din 20-10-2012, 19:57:54
Stiu marea mea preblema rotile in poze ies prea tare in evidenta defectele din cauza blitzului dar in realitate arata putin mai bine fiind la scara 1;100 deci foarte micut